O nás

Floorplans s.r.o. poskytuje grafické půdorysy a další specifické služby pro realitní trh.Společnost vznikla „s požehnáním“ firmy MakingPlans Ltd, působící na britském realitním trhu již více než 20 let. Floorplans navazuje na tradici a využívá „know-how“ společnosti MakingPlans Ltd. Vlastníme řadu metod, dat a speciálního softwaru, který zajišťuje kvalitní a rychlé grafické řešení i těch nejsložitějších půdorysů pro naše zákazníky v České republice.

Filosofie zakladatele

Zakladatelem společnosti Floorplans je Miroslav Křivánek, který získal praktické zkušenosti v této oblasti během studia architektury a stavitelství na Leeds Metropolitan University ve Velké Británii, kde následně více než čtyři roky spolupracoval se společností MakingPlans Ltd.

Svou prací přispíváme ke zkvalitnění služeb v realitním sektoru. Distancujeme se od tradičního mlžení a zkreslování informací. Dispozice je přece základní charakteristikou nemovitosti, která stejně vyjde na povrch během první návštěvy. „Půdorys řekne více než tisíc slov“. Pojďte s námi spolupracovat, máme zkušenosti, a pomůžeme vám být úspěšnými prodejci nemovitostí.

Náš tým poskytuje kompletní sortiment grafických půdorysů Floorplans v celé České republice napříč sektorem residenčních a komerčních budov. Každý vytvořený plán odráží závazek kvality a hodnot společnosti Floorplans.

 •  
  S realitními kancelářemi a prodejci nemovitostí nejdříve konzultujeme design půdorysů Floorplans, který je vždy šitý na míru specifickým požadavkům a firemní identitě klienta.
 •  
  Profesionálně zpracované půdorysy vracíme klientům do 24 hodin od zadání zakázky. To ilustruje naše porozumění potřebě maximální efektivity ve světě realit.
 •  
  Pohodlný online systém objednávek zajistí naši odezvu v jakýkoliv čas a vždy včas.
 •  
  Online systém garantuje bezstresové doručování a získávání dat kdykoliv je potřeba.
 •  
  Pracujeme kvalitně, plníme své závazky, pomáháme vašemu podnikání.

Těšíme se na vzájemně prospěšnou spolupráci. V případě zájmu či jakýchkoliv otázek nás kontaktujte.

Floorplans s.r.o.
Mobil: (+420) 776 451 025
E-mail: info@floorplans.cz
Více kontaktů

 

 

logo pata
Copyright © Miroslav Křivánek, Floorplans s.r.o. 2011, Na Vysočanských vinicích 823/6, Praha 9, 190 00
Webdesign a tvorba webových stránek Lukáš Vik