O nás

Floorplans s.r.o. se specializuje na tvorbu marketingových plánků, tedy nástroje určenému realitním makléřům na podporu prodeje nemovitostí. Společnost vznikla v Praze v roce 2011 a jejími klienty jsou realitní kanceláře ve Velké Británii a České republice. 

Zakladatelem společnosti Floorplans je Miroslav Křivánek, který získal praktické zkušenosti v této oblasti během studia architektury a stavitelství na Leeds Metropolitan University ve Velké Británii, kde následně více než čtyři roky spolupracoval se společností MakingPlans Ltd.

Svou prací chceme přispívat ke zkvalitnění služeb v realitním sektoru. Dispozice bytu nebo domu je pro kupujícího zásadním parametrem při výběru nemovitosti. „Půdorys řekne více než tisíc slov“. Pojďte s námi spolupracovat, máme zkušenosti, a pomůžeme vám být úspěšnými prodejci nemovitostí.

 

 •  
  S realitními kancelářemi a prodejci nemovitostí nejdříve konzultujeme design půdorysů Floorplans, který je vždy šitý na míru specifickým požadavkům a firemní identitě klienta.
 •  
  Profesionálně zpracované půdorysy vracíme klientům do 24 hodin od zadání zakázky. To ilustruje naše porozumění potřebě maximální efektivity ve světě realit.
 •  
  Pohodlný online systém objednávek zajistí naši odezvu v jakýkoliv čas a vždy včas.
 •  
  Online systém garantuje bezstresové doručování a získávání dat kdykoliv je potřeba.
 •  
  Pracujeme kvalitně, plníme své závazky, pomáháme vašemu podnikání.

Těšíme se na vzájemně prospěšnou spolupráci. V případě zájmu či jakýchkoliv otázek nás kontaktujte.

Floorplans s.r.o.
Mobil: (+420) 776 451 025
E-mail: info@floorplans.cz
Více kontaktů

 

 

logo pata
Copyright © Miroslav Křivánek, Floorplans s.r.o. 2011, Na Vysočanských vinicích 823/6, Praha 9, 190 00
Webdesign a tvorba webových stránek Lukáš Vik