Půdorys zaujal kupce nemovitosti

27.8.2012

RE/MAX Synergy je jednou z realitních kanceláří, kterým půdorys Floorplans pomohl při prodeji nemovitosti. Jak potvrzuje majitel realitní kanceláře, pan Milan Vršecký, díky půdorysu se stal inzerát mnohem atraktivnějším a výrazně se zvýšil zájem o prohlídku nemovitosti.

 

Luxusní rodinná vila byla v nabídce realitní kanceláře již několik měsíců, aniž by se objevil vážný zájemce. V té době se pan Vršecký dověděl o společnosti Floorplans, která mu na základě poskytnutých stavebních výkresů připravila graficky zpracovaný půdorys v korporátních barvách RE/MAX Synergy. Během jednoho týdne od zveřejnění půdorysu v inzerátu se ozval zájemce o koupi. Jak sám kupující potvrdil, barevný půdorys ho zaujal, proto si nabídku RK otevřel a po zhlédnutí dispozičního řešení nemovitosti si domluvil s makléřem její prohlídku, po které konstatoval, že by každá nemovitost měla mít k dispozici profesionálně zpracovaný půdorys, který zájemci o koupi usnadní lepší orientaci v nemovitosti.

 

Jsme přesvědčený, že půdorys je nedílnou součástí profesionálního prodeje nemovitosti – Milan Vršecký CRM ISO, majitel realitní kanceláře RE/MAX Synergy, Teplice.


Floorplans s.r.o.
Mobil: (+420) 776 451 025
E-mail: info@floorplans.cz
Více kontaktů

 

 

logo pata
Copyright © Miroslav Křivánek, Floorplans s.r.o. 2011, Na Vysočanských vinicích 823/6, Praha 9, 190 00
Webdesign a tvorba webových stránek Lukáš Vik